Leitz 60590069 bagage Vagn Svart, Blå 25 l Läder, Metall, Polyester
- Brand: Kensington
- Category:
- SKU: 60590069
- EAN: 4002432115280
Leitz 60590069, Vagn, Svart, Blå, Läder, Metall, Polyester, 2 hjul, 1 styck, 17 fickor
Offer details
Related Products
Description
Leitz 60590069. Typ av bagage: Vagn, Produktens huvudfärg: Svart, Blå, Material: Läder, Metall, Polyester. Volym: 25 l, Bagageväskans bredd: 44 cm, Bagageväskans djup: 23 cm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Utvändiga fickor | Bakficka, Framficka, Sidoficka |
| Typ av innerficka | Nätficka |
| Innerficka | Ja |
| Fot material | Plast |
| Förslutningstyp | Dragkedja |
| Hjul | Ja |
| Infällbart handtag | Ja |
| Antal hjul | 2 hjul |
| Fack för bärbar dator | Ja |
| Maximal skärmstorlek | 39,6 cm (15.6") |
| Material | Läder, Metall, Polyester |
| Lätt att rengöra | Ja |
| Bärhandtag | Ja |
| Flaskhållare | Ja |
| Antal fickor | 17 fickor |
| Antal bagageväskor | 1 styck |
| Typ av bagage | Vagn |
| Produktens huvudfärg | Svart, Blå |
| Vikt & dimension | |
| Volym | 25 l |
| Mått på fack för bärbar dator (B x D x H) | 385 x 280 x 35 mm |
| Bagageväskans bredd | 44 cm |
| Bagageväskans djup | 23 cm |
| Bagageväskans höjd | 37,5 cm |
| Bagageväskans vikt | 3,2 kg |