Leitz 62250095 iPad-fodral 25,4 cm (10") Överdrag Svart, Grön
- Brand: Kensington
- Category:
- SKU: 62250095
- EAN: 4002432110094 4002432571253
Leitz 62250095, Överdrag, Varje varumärke, 25,4 cm (10"), 420 g
Offer details
Related Products
Description
Leitz 62250095. Ärendetyp: Överdrag, Brand kompatibilitet: Varje varumärke, Maximal skärmstorlek: 25,4 cm (10"). Vikt: 420 g
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Ärendetyp | Överdrag |
| Material | Metall, Polyester |
| Maximal skärmstorlek | 25,4 cm (10") |
| Brand kompatibilitet | Varje varumärke |
| Inbyggda högtalare | Nej |
| Inbyggt batteri | Nej |
| Stående läge | Nej |
| Förslutningstyp | Dragkedja |
| Produktens huvudfärg | Svart, Grön |
| Batteri | |
| Inbyggt batteri | Nej |
| Design | |
| Stående läge | Nej |
| Förslutningstyp | Dragkedja |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 330 mm |
| Djup | 245 mm |
| Höjd | 43 mm |
| Vikt | 420 g |
| Förpackning | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Produktens huvudfärg | Svart, Grön |
| Logistikdata | |
| Antal per förpackning | 1 styck |