Leitz 60380095 iPad-fodral 25,4 cm (10") budväska Svart, Grön
- Brand: Kensington
- Category:
- SKU: 60380095
- EAN: 4002432103652 4056203025698 40 ...3025698 4002432556236more
Leitz 60380095, budväska, Varje varumärke, 25,4 cm (10"), 350 g
Offer details
Related Products
Description
Leitz 60380095. Ärendetyp: budväska, Brand kompatibilitet: Varje varumärke, Maximal skärmstorlek: 25,4 cm (10"). Vikt: 350 g
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Ärendetyp | budväska |
| Material | Metall, Polyester |
| Maximal skärmstorlek | 25,4 cm (10") |
| Brand kompatibilitet | Varje varumärke |
| Skyddsfunktioner | Dammresistent, Reptålig, Stöttålig |
| Inbyggda högtalare | Nej |
| Inbyggt batteri | Nej |
| Stående läge | Nej |
| Förslutningstyp | Dragkedja |
| Produktens huvudfärg | Svart, Grön |
| Batteri | |
| Inbyggt batteri | Nej |
| Design | |
| Stående läge | Nej |
| Förslutningstyp | Dragkedja |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 230 mm |
| Djup | 70 mm |
| Höjd | 280 mm |
| Vikt | 350 g |
| Förpackning | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Produktens huvudfärg | Svart, Grön |
| Logistikdata | |
| Antal per förpackning | 1 styck |