Jabra Link 14201-27 EHS-adapter
- Brand: Jabra
- Category:
- SKU: 14201-27
- EAN: 5706991013344 0706487012207
Jabra Link 14201-27
Offer details
Related Products
Description
Elektronisk svarsfunktionslösning för AudioCodes IP-telefoner – plug and play
Jabra LINK 14201-27 möjliggör elektronisk svarsfunktion (EHS) för Jabras trådlösa headset tillsammans med ett urval av AudioCodes IP-telefoner (se Jabras kompatibilitetsöversikt eller hör med din säljkontakt på Jabra för rätt lösning).
När den är installerad kan personalen hantera sina samtal direkt från sitt trådlösa Jabra-headset, på ett avstånd på upp till 135 meter från sina skrivbord.
Specifikationer:
Hör ringsignalen i headsetet
Besvara och avsluta samtal
Justera volymen
Stänga av ljudet på mikrofonen
Jabra LINK 14201-27 möjliggör elektronisk svarsfunktion (EHS) för Jabras trådlösa headset tillsammans med ett urval av AudioCodes IP-telefoner (se Jabras kompatibilitetsöversikt eller hör med din säljkontakt på Jabra för rätt lösning).
När den är installerad kan personalen hantera sina samtal direkt från sitt trådlösa Jabra-headset, på ett avstånd på upp till 135 meter från sina skrivbord.
Specifikationer:
Hör ringsignalen i headsetet
Besvara och avsluta samtal
Justera volymen
Stänga av ljudet på mikrofonen
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | EHS-adapter |
| Brand kompatibilitet | Jabra |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Kina |
| Elektronisk svarsfunktion (EHS) | Ja |
| Anslutningar | |
| Bluetooth | Ja |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 160 mm |
| Låddjup | 20 mm |
| Förpackningens höjd | 250 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 100 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Antal per förpackning | 1 styck |