Jabra 14101-44 hörlurstillbehör Ask
- Brand: Jabra
- Category:
- SKU: 14101-44
- EAN: 5706991017595 0706487015505
Neoprenfodral för Evolve 80
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Fodral för Jabra Evolve 80 (5 st)
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Ask |
| Brand kompatibilitet | Jabra |
| Material | Neopren |
| Produktens färg | Svart |
| Kompatibilitet | Evolve 80 |
| Ursprungsland | Kina |
| Anslutningar | |
| Bluetooth | Ja |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 300 mm |
| Låddjup | 100 mm |
| Förpackningens höjd | 435 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 430 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 5 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299040 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 583 mm |
| Ytterförpackningens längd | 268 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 388 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 6 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299040 |
| Antal per förpackning | 5 styck |