Jabra 14101-47 hörlurstillbehör Ask
- Brand: Jabra
- Category:
- SKU: 14101-47
- EAN: 5706991017625 0706487015536
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Neoprenfodral för Evolve 20/30/40/65
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
EVOLVE Headset pouch for Evolve 20 |
2368080 | Register free see stock | ||
|
EVOLVE Headset Pouch |
14101-47 | |||
|
- P?se f?r headset - neopren (paket om 10) - f?r Evolve 20, 30, 40, 65 |
3260667 | |||
|
- Påse för headset - neopren (paket om 10) - för Evolve 20, 30, 40, 65 |
3260667 | |||
Related Products
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
Description
Fodral för Jabra Evolve 20/30/40/65. Det innehåller totalt tio delar.
Fodral för Jabra EVOLVE 20, 30, 40 och 65 (10 st.)
Fodral för Jabra EVOLVE 20, 30, 40 och 65 (10 st.)
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Ask |
| Brand kompatibilitet | Jabra |
| Material | Neopren |
| Produktens färg | Svart |
| Kompatibilitet | Evolve 20, Evolve 30, Evolve 40, Evolve 65 |
| Skyddsfunktioner | Dammresistent, Reptålig |
| Ursprungsland | Kina |
| Anslutningar | |
| Bluetooth | Ja |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 450 mm |
| Låddjup | 300 mm |
| Förpackningens höjd | 10 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 540 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 10 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299040 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 399 mm |
| Ytterförpackningens längd | 595 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 167 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 7,73 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 6 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299040 |
| Antal per förpackning | 10 styck |