Jabra 14101-43 hörlurstillbehör Gränssnittsadapter
- Brand: Jabra
- Category:
- SKU: 14101-43
- EAN: 5706991017588 0706487015499
Jabra 14101-43, Gränssnittsadapter, Svart
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Jabra 14101-43. Produkttyp: Gränssnittsadapter, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Gränssnittsadapter |
| Brand kompatibilitet | Jabra |
| Produktens färg | Svart |
| Kompatibilitet | Evolve 80 |
| Ursprungsland | Kina |
| Anslutningar | |
| Anslutning 1 | 2x 3.5 mm |
| Anslutning 2 | 3.5 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 89 mm |
| Låddjup | 20 mm |
| Förpackningens höjd | 114 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 6 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 680 mm |
| Ytterförpackningens längd | 178 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 456 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 14,9 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 420 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Antal per förpackning | 6 styck |