Jabra 14101-36 hörlurstillbehör Öronkudde
- Brand: Jabra
- Category:
- SKU: 14101-36
- EAN: 5706991016109 0706487014232
Paket med EarGels för Motion
Offer details
Related Products
Description
Tillbehörspaket för Jabra Motion. Innehåller tre EarGels™ i tre olika storlekar.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Öronkudde |
| Brand kompatibilitet | Jabra |
| Material | Gel |
| Produktens färg | Transparent |
| Kompatibilitet | Motion UC |
| Ursprungsland | Kina |
| Anslutningar | |
| Bluetooth | Ja |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 50 mm |
| Låddjup | 50 mm |
| Förpackningens höjd | 100 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 20 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 30 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 374 mm |
| Ytterförpackningens längd | 282 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 144 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,5 kg |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Antal per förpackning | 30 styck |