HPE S5T74C grafikkort 8 GB GDDR6
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S5T74C
- EAN: 4549821638772 0190017789743
HPE S5T74C, 8 GB, GDDR6
Offer details
Related Products
Description
HPE S5T74C. Minneskapacitet, diskret grafikkort: 8 GB, Grafikkortets minnestyp: GDDR6
Specifications
| Minne | |
|---|---|
| Minneskapacitet, diskret grafikkort | 8 GB |
| Grafikkortets minnestyp | GDDR6 |
| Minnesbandbredd (max) | 192 GB/s |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 1,3 kg |
| Bredd | 154,9 mm |
| Höjd | 154,9 mm |
| Djup | 61,9 mm |
| Produktlängd | 266 mm |
| Tekniska detaljer | |
| Kompatibla produkter | HPE Mainstream Compute Platforms; HPE Alletra Storage Server 4000 models |
| Övrigt | |
| Höjd (imperial) | 6,2 cm (2.44") |
| Vikt (imperial) | 1,3 kg (2.87 lbs) |
| Kompatibla produkter | HPE Mainstream Compute Platforms; HPE Alletra Storage Server 4000 models |