HPE S1J08A nätverkskablar Svart 3 m
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S1J08A
- EAN: 0190017666242 0190017667072
HPE S1J08A, 3 m, Svart
Offer details
Related Products
Description
HPE S1J08A. Kabellängd: 3 m, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Kabellängd | 3 m |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 30 mm |
| Djup | 208 mm |
| Höjd | 188 mm |
| Vikt | 172,8 g |
| Övrigt | |
| Bredd (imperial) | 3,05 cm (1.2") |
| Höjd (imperial) | 18,8 cm (7.4") |
| Djup (imperial) | 20,8 cm (8.2") |
| Vikt (imperial) | 0,181 kg (0.4 lbs) |