HPE MSA 23TB SAS 12G Read Intensive SFF (2.5in) M2 3-year Warranty 6-pack SSD Bundle interna hårddiskar
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S2E45A
- EAN: 5715063492697 4549821575596 01 ...1575596 0190017694924more
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
HPE MSA 23TB SAS 12G Read Intensive SFF (2.5in) M2 3-year Warranty 6-pack SSD Bundle, 23 TB, SAS
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
HPE MSA 23TB SAS RI SFF M2 6pk SSD Bdl |
46712918 | Register free see stock | ||
|
MSA 23TB SAS RI SFF M2 |
W128597818 | |||
|
HPE MSA 23TB SSD Bundle - SSD - Read Intensive - 3.84 TB - hot-swap - 2.5" SFF - SAS 12Gb/s (paket om 6) |
9026852 | |||
Related Products
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
Description
HPE MSA 23TB SAS 12G Read Intensive SFF (2.5in) M2 3-year Warranty 6-pack SSD Bundle. Hårddiskkapacitet: 23 TB, Gränssnitt: SAS
Specifications
| Lagring | |
|---|---|
| Komponent för | Diskarray |
| Hårddiskkapacitet | 23 TB |
| Kompatibla produkter | HPE MSA Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Egenskaper | |
| Komponent för | Diskarray |
| Hårddiskkapacitet | 23 TB |
| Gränssnitt | SAS |
| Kompatibla produkter | HPE MSA Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Formfaktor | SFF |
| Tekniska detaljer | |
| Antal per förpackning | 6 styck |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 292,1 mm |
| Höjd | 190,5 mm |
| Djup | 330,2 mm |
| Vikt | 2,35 kg |
| Vikt (imperial) | 2,31 kg (5.1 lbs) |
| Dimension (B x D x H) (imperial) | 292,1 x 330,2 x 190,5 mm (11.5 x 13 x 7.5") |
| Förpackning | |
| Antal per förpackning | 6 styck |
| Övrigt | |
| Gränssnitt | SAS |
| Bredd (imperial) | 29,2 cm (11.5") |
| Höjd (imperial) | 19,1 cm (7.5") |
| Djup (imperial) | 33 cm (13") |
| Dataöverföringshastighet | 12 Gbit/s |
| Vikt (imperial) | 2,31 kg (5.1 lbs) |
| Dimension (B x D x H) (imperial) | 292,1 x 330,2 x 190,5 mm (11.5 x 13 x 7.5") |
| Kompatibla produkter | HPE MSA Platforms, see QuickSpecs for more information |