HPE Aruba Networking 100M SFP LC FX 2km MMF Transceiver transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 100 Mbit/s
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: J9054D
- EAN: 0190017245911 0190017245928
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
HPE Aruba Networking 100M SFP LC FX 2km MMF Transceiver, Fiberoptik, 100 Mbit/s, SFP, LC, FX, 2000 m
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
HPE Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR |
2975295 | Register free see stock | ||
|
HPN X111 100M SFP LC FX Transc |
J9054D | |||
|
HPE Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR |
4592511 | |||
|
HPE Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR |
4592511 | |||
Related Products
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchar
-
Category: Nätverksswitchmoduler
-
Category: Nätverksswitchmoduler
-
Category: Nätverksswitchmoduler
-
Category: Nätverksswitchmoduler
-
Category: Nätverksswitchmoduler
-
Category: Nätverksswitchmoduler
Description
HPE Aruba Networking 100M SFP LC FX 2km MMF Transceiver. SFP transceiver typ: Fiberoptik, Maximal dataöverföringshastighet: 100 Mbit/s, Gränssnittstyp: SFP. Vikt: 20 g. Vikt (imperial): 0,0454 kg (0.1 lbs)
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| SFP transceiver typ | Fiberoptik |
| Gränssnittstyp | SFP |
| Maximal dataöverföringshastighet | 100 Mbit/s |
| Fiberoptiska kontakten | LC |
| Maximal överföringshastighet avstånd | 2000 m |
| Stöd för MMF (Multi-mode fiber) | Ja |
| SFP-sändtagarstandard | FX |
| Harmonized System (HS)-kod | 85369010 |
| Nätverk | |
| SFP transceiver typ | Fiberoptik |
| Gränssnittstyp | SFP |
| Maximal dataöverföringshastighet | 100 Mbit/s |
| Fiberoptiska kontakten | LC |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 20 g |
| Övrigt | |
| Vikt (imperial) | 0,0454 kg (0.1 lbs) |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85369010 |