HPE Aruba Networking 100G QSFP28 to QSFP28 30m Active Optical Cable InfiniBand och fiberoptisk kabel Mintfärgad
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: R0Z29A
- EAN: 0190017326856
HPE Aruba Networking 100G QSFP28 to QSFP28 30m Active Optical Cable, 30 m, QSFP28, QSFP28
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
HPE Aruba Networking 100G QSFP28 to QSFP28 30m Active Optical Cable. Kabellängd: 30 m, Anslutning 1: QSFP28, Anslutning 2: QSFP28
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 30 m |
| Anslutning 1 | QSFP28 |
| Anslutning 2 | QSFP28 |
| Dataöverföringshastighet | 100 Gbit/s |
| Produktens färg | Mintfärgad |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| InfiniBand-protokoll | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod | 85447000 |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 394,6 g |
| Kabelvikt | 394,6 kg/km |
| Kabellängd | 30 m |
| Övrigt | |
| Vikt (imperial) | 0,408 kg (0.9 lbs) |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85447000 |