Offer details
Trade Prices
Related Products
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Yta | Mätt |
| Mediastorlek (1 slide) | A2 |
| Valsbredd | 42 cm |
| Vikt | 260 g |
| Mediats tjocklek | 480 um |
| Vikt utskriftsmedia | 260 g/m ^ |
| Antal ark per förpackning | 25 ark |
| Ursprungsland | Japan |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 260 g |
| Vikt inkl. förpackning | 2,22 kg |
| Låddjup | 610 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Förpackningens bredd | 435 mm |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 23 g |
| Ytterförpackningens längd | 620 mm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 110 cm |
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Låddjup | 610 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 220 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Förpackningens bredd | 435 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 460 mm |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 30 styck |
| Produkter per lastpall (UK) | 150 styck |
| Lastpallsbredd (UK) | 100 cm |
| Lastpallslängd (UK) | 120 cm |
| Lastpallshöjd (UK) | 110 cm |
| Produkter per lastpallslager | 20 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 48025590 |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 2,22 kg |
| Låddjup | 610 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Förpackningens bredd | 435 mm |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 23 g |
| Ytterförpackningens längd | 620 mm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 110 cm |
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Ytterförpackningens höjd | 220 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 460 mm |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 30 styck |
| Produkter per lastpall (UK) | 150 styck |
| Lastpallsbredd (UK) | 100 cm |
| Lastpallslängd (UK) | 120 cm |
| Lastpallshöjd (UK) | 110 cm |
| Produkter per lastpallslager | 20 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 48025590 |
| Övrigt | |
| Mediastorlek (1 slide) | A2 |
| Antal ark per förpackning | 25 ark |
| Produkter per lastpall | 100 styck |