Tripp Lite CSCXB36AC rullskåp med borttagbara hjul Vagn för hantering av bärbar enhet Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: CSCXB36AC
- EAN: 0037332207098
Tripp Lite CSCXB36AC, Vagn för hantering av bärbar enhet, Svart, Golv, 3 m, Bärbar dator, 38,1 cm (15")
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite CSCXB36AC. Modell: Vagn för hantering av bärbar enhet, Produktens färg: Svart, placering: Golv. Bärbara enheter som stöds: Bärbar dator, Maximal skärmstorlek: 38,1 cm (15"). AC-inspänning: 230 V, Växelström Frekvens: 50 hz, Ström: 10 A. Certifikat för överensstämmelse: RoHS, Certifiering: IEC60950-1, IEC62368-1, NOM. Bredd: 710,4 mm, Djup: 561,3 mm, Höjd: 1074,5 mm
Specifications
| Tekniska detaljer | |
|---|---|
| Modell | Vagn för hantering av bärbar enhet |
| placering | Golv |
| Bärbara enheter som stöds | Bärbar dator |
| Antal stödda enheter | 36 |
| Maximal skärmstorlek | 38,1 cm (15") |
| Produktens färg | Svart |
| Sladdlängd | 3 m |
| Certifiering | IEC60950-1, IEC62368-1, NOM |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Design | |
| Modell | Vagn för hantering av bärbar enhet |
| placering | Golv |
| Produktens färg | Svart |
| Sladdlängd | 3 m |
| Egenskaper | |
| Bärbara enheter som stöds | Bärbar dator |
| Antal stödda enheter | 36 |
| Maximal skärmstorlek | 38,1 cm (15") |
| Certifiering | IEC60950-1, IEC62368-1, NOM |
| Strömtillförsel | |
| AC-inspänning | 230 V |
| Växelström Frekvens | 50 hz |
| Ström | 10 A |
| Certifikat | |
| Certifiering | IEC60950-1, IEC62368-1, NOM |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 710,4 mm |
| Djup | 561,3 mm |
| Höjd | 1074,5 mm |
| Vikt | 50 kg |
| Förpackningens bredd | 680 mm |
| Låddjup | 739,9 mm |
| Höjd | 1190 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90,7 kg |
| Förpackningens innehåll | |
| Kabel inkluderad | AC |
| Bruksanvisning | Ja |
| Skruvar medföljer | Ja |
| Antal nycklar som medföljer | 2 styck |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 680 mm |
| Låddjup | 739,9 mm |
| Höjd | 1190 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90,7 kg |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterförpackningens bredd | 680 mm |
| Ytterförpackningens längd | 739,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 1190 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 77 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |