Tripp Lite B203-104-IND nätverksförlängare Nätverkssändare och -mottagare Svart, Vit 10, 100, 1000 Mbit/s
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: B203-104-IND
- EAN: 0037332256089
Tripp Lite B203-104-IND, Nätverkssändare och -mottagare, 46 m, 480 Mbit/s, Cat5, Cat6, 10,100,1000 Mbit/s, Svart, Vit
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite B203-104-IND. Modell: Nätverkssändare och -mottagare, Maximal överföringshastighet avstånd: 46 m, Faktisk dataöverföringshastighet: 480 Mbit/s. Produktens färg: Svart, Vit, Material, hölje: Metall, Ursprungsland: Taiwan. Vikt: 450 g, Sändare, bredd: 6,24 cm, Sändare, djup: 2,7 cm. Förpackningstyp: Låda, Förpackningens bredd: 260,1 mm, Låddjup: 164,1 mm. Certifikat för överensstämmelse: RoHS
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Modell | Nätverkssändare och -mottagare |
| Maximal överföringshastighet avstånd | 46 m |
| Faktisk dataöverföringshastighet | 480 Mbit/s |
| Kabeltyper som stöds | Cat5, Cat6 |
| Datahastighet för Ethernet-LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Anslutningar | |
| Antal RJ-45 portar (sändare) | 1 |
| Antal RJ-45 portar (mottagare) | 1 |
| Antal USB 2.0 anslutningar | 5 |
| Design | |
| Certifiering | RoHS, REACH, CE, FCC NOM, ISO9001 |
| LED-indikatorer | Ja |
| Material, hölje | Metall |
| Produktens färg | Svart, Vit |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -15 - 50 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 85% |
| Fuktighet (förvaring) | 0 - 85% |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 450 g |
| Sändare, bredd | 6,24 cm |
| Sändare, djup | 2,7 cm |
| Sändare, höjd | 11,5 cm |
| Mottagare, bredd | 6,24 cm |
| Mottagare, djup | 2,7 cm |
| Mottagare, höjd | 11,5 cm |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 260,1 mm |
| Låddjup | 164,1 mm |
| Förpackningens höjd | 55,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 340 g |
| Förpackningstyp | Låda |
| Tekniska detaljer | |
| Modell | Nätverkssändare och -mottagare |
| Maximal överföringshastighet avstånd | 46 m |
| Faktisk dataöverföringshastighet | 480 Mbit/s |
| Kabeltyper som stöds | Cat5, Cat6 |
| Datahastighet för Ethernet-LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| LED-indikatorer | Ja |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332256086 |
| Harmonized System (HS)-kod | 85176990 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Certifikat | |
| Certifiering | RoHS, REACH, CE, FCC NOM, ISO9001 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 573 mm |
| Ytterförpackningens längd | 273 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 175 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 7,9 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332256086 |
| Harmonized System (HS)-kod | 85176990 |