Transcend TS512MSK64V6H RAM-minnen 4 GB 1 x 8 GB DDR3 204-pin SO-DIMM
- Brand: TRANSCEND
- Category:
- SKU: TS512MSK64V6H
- EAN: 0760557825586
Transcend TS512MSK64V6H, 4 GB, 1 x 8 GB, DDR3, 1600 MHz, 204-pin SO-DIMM
Offer details
Related Products
Description
Transcend TS512MSK64V6H. Komponent för: Bärbar dator, Internminne: 4 GB, Minneslayout (moduler x storlek): 1 x 8 GB, Typ av internminne: DDR3, Minne klockhastighet: 1600 MHz, Minnets formfaktor: 204-pin SO-DIMM, CAS-latens: 11
Specifications
| Minne | |
|---|---|
| Buffrad minnestyp | Unregistered (unbuffered) |
| Internminne | 4 GB |
| Typ av internminne | DDR3 |
| Minne klockhastighet | 1600 MHz |
| Komponent för | Bärbar dator |
| Minneslayout (moduler x storlek) | 1 x 8 GB |
| Minnets formfaktor | 204-pin SO-DIMM |
| CAS-latens | 11 |
| Minnesspänning | 1.5 V |
| ECC | Nej |
| Modulkonfiguration | 512M x 8 |
| Minne rankning | 1 |
| Egenskaper | |
| Buffrad minnestyp | Unregistered (unbuffered) |
| Internminne | 4 GB |
| Typ av internminne | DDR3 |
| Minne klockhastighet | 1600 MHz |
| Komponent för | Bärbar dator |
| Minneslayout (moduler x storlek) | 1 x 8 GB |
| Minnets formfaktor | 204-pin SO-DIMM |
| CAS-latens | 11 |
| Minnesspänning | 1.5 V |
| ECC | Nej |
| Modulkonfiguration | 512M x 8 |
| Minne rankning | 1 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 85 ° C |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Övrigt | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |