Offer details
Related Products
Description
Transcend TS1GSK64V6H. Komponent för: Bärbar dator, Internminne: 8 GB, Minneslayout (moduler x storlek): 2 x 8 GB, Typ av internminne: DDR3, Minne klockhastighet: 1600 MHz, Minnets formfaktor: 204-pin SO-DIMM, CAS-latens: 11
Specifications
| Minne | |
|---|---|
| Buffrad minnestyp | Unregistered (unbuffered) |
| Internminne | 8 GB |
| Typ av internminne | DDR3 |
| Minne klockhastighet | 1600 MHz |
| Komponent för | Bärbar dator |
| Minneslayout (moduler x storlek) | 2 x 8 GB |
| Minnets formfaktor | 204-pin SO-DIMM |
| CAS-latens | 11 |
| Minnesspänning | 1.5 V |
| ECC | Nej |
| Modulkonfiguration | 512M x 8 |
| Minne rankning | 2 |
| Egenskaper | |
| Buffrad minnestyp | Unregistered (unbuffered) |
| Internminne | 8 GB |
| Typ av internminne | DDR3 |
| Minne klockhastighet | 1600 MHz |
| Komponent för | Bärbar dator |
| Minneslayout (moduler x storlek) | 2 x 8 GB |
| Minnets formfaktor | 204-pin SO-DIMM |
| CAS-latens | 11 |
| Minnesspänning | 1.5 V |
| ECC | Nej |
| Modulkonfiguration | 512M x 8 |
| Minne rankning | 2 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 85 ° C |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Övrigt | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |