StarTech.com USB3SEXT6BK USB-kablar USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 1,8 m USB A Svart
- Brand: StarTech.com
- Category:
- SKU: USB3SEXT6BK
- EAN: 0374595471966 5054533002920 60 ...3002920 6061395761383 0376052408072 5054484002925 0102027021003 0789286801616 0650308487708 0168141637780 5054629146545 0151903389904 4058829181994 0065030848770 0100177424484 0806291852324 0163120600991 0872182651437more
StarTech.com USB3SEXT6BK, 1,8 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hane/Hane, Svart
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
StarTech.com USB3SEXT6BK. Kabellängd: 1,8 m. Anslutning 1: USB A, Anslutning 2: USB A, USB-version: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Kontakttyp: Hane/Hane, Maximal överföringshastighet: 5 Gbit/s, Plätering på anslutningskontakter: Nickel, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kontakttyp | Hane/Hane |
| USB-version | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Anslutning 1 | USB A |
| Anslutning 2 | USB A |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel |
| Produktens färg | Svart |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Maximal dataöverföringshastighet | 5000 Mbit/s |
| Certifiering | CE, REACH |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Ytterhöljets material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Maximal överföringshastighet | 5 Gbit/s |
| Vikt | 76 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Vikt | 76 g |
| Förpackningens bredd | 200 mm |
| Låddjup | 220 mm |
| Höjd | 17 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 86 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 200 mm |
| Låddjup | 220 mm |
| Höjd | 17 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 86 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska data | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |