StarTech.com USB 2.0, 35 m, M/F USB-kablar USB A Svart
- Brand: StarTech.com
- Category:
- SKU: USB2AAEXT35M
- EAN: 0031113407141 5054533445277 50 ...3445277 5054629319727 7427457833846 5054484445272 0065030846738 0163121431174 0650308467380 0132017853154more
StarTech.com USB 2.0, 35 m, M/F, 35 m, USB A, USB A, USB 2.0, Hane/Hona, Svart
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
StarTech.com USB 2.0, 35 m, M/F. Kabellängd: 35 m. Anslutning 1: USB A, Anslutning 2: USB A, USB-version: USB 2.0, Kontakttyp: Hane/Hona, Plätering på anslutningskontakter: Nickel, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kontakttyp | Hane/Hona |
| USB-version | USB 2.0 |
| Anslutning 1 | USB A |
| Anslutning 2 | USB A |
| Kabellängd | 35 m |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel |
| Produktens färg | Svart |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Vikt | 1,4 kg |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 35 m |
| Vikt | 1,4 kg |
| Förpackningens bredd | 150 mm |
| Låddjup | 185 mm |
| Förpackningens höjd | 150 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,73 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 150 mm |
| Låddjup | 185 mm |
| Förpackningens höjd | 150 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,73 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |