StarTech.com SV231HDMIUA KVM-switchar Svart
- Brand: StarTech.com
- Category:
- SKU: SV231HDMIUA
- EAN: 0065030837521 0163121152727 01 ...1152727 0132017927497 0172302707922 7426900489401 0654147746330 0617407485295 0812958639771 5052461656482 0071030419766 5052584245976 4058829179441 0031112831343 0851975718540 0521227118717 0803982797278 0898029631936 0132017609898 0168141486043 5054484441328 5054533441323 0777785982127more
StarTech.com SV231HDMIUA, 1920 x 1200 pixlar, Full HD, 18 W, Svart
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
StarTech.com SV231HDMIUA. Tangentbord anslutningstyp: USB, Mus porttyp: USB, Video porttyp: HDMI. HD-typ: Full HD, Maximal upplösning: 1920 x 1200 pixlar. Produktens färg: Svart, Medeltid mellan fel (MTBF): 126813 h, Certifiering: R0HS. Spänning: 100 - 240, 12 V, Ingående ström: 0.8 A, Uteffekt: 1,5 A. Bredd: 125 mm, Djup: 70 mm, Höjd: 40 mm
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Antal datorer | 2 |
| Tangentbord anslutningstyp | USB |
| Mus porttyp | USB |
| Video porttyp | HDMI |
| Antal mikrofoningångar | 3 |
| Hörlursutgångar | 3 |
| Antal USB-konsolportar | 4 |
| Konsolportar | 3,5 mm hörlur, 3,5mm mic, HDMI, USB A |
| Prestanda | |
| HD-typ | Full HD |
| Maximal upplösning | 1920 x 1200 pixlar |
| Seriekoppling (daisy chain) | Nej |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Rackmontering | Nej |
| Medeltid mellan fel (MTBF) | 126813 h |
| Certifiering | R0HS |
| Display | |
| Skärmgränssnitt (OSD) | Nej |
| Strömtillförsel | |
| Ingående ström | 0.8 A |
| Uteffekt | 1,5 A |
| Strömförbrukning (vanlig) | 18 W |
| Typ av strömkontakt | Typ M |
| Spänning | 100 - 240, 12 V |
| Grafikstyrenhet | |
| HD-typ | Full HD |
| Maximal upplösning | 1920 x 1200 pixlar |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 80% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 125 mm |
| Djup | 70 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Vikt | 634 g |
| Förpackningens bredd | 188 mm |
| Låddjup | 250 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,1 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 188 mm |
| Låddjup | 250 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,1 kg |
| Förpackningens innehåll | |
| Fötter i gummi | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| AC-adapter inkluderad | Ja |
| Certifikat | |
| Certifiering | R0HS |
| Övrigt | |
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| Strömförsörjning | AC 110 - 240 V |
| Antal anslutningar | 2 |
| Produktstorlek (BxDxH) | 124,8 x 70 x 40 mm |
| Externa anslutningar | 1x HDMI (F) 4x USB A (F) 6x 3.5mm (F) 2x USB B (F) 2x mini-HDMI (F) |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85176200 |