StarTech.com MDVIHDMIMF videokabeladapter 0,2 m Mini-DVI HDMI Vit
- Brand: StarTech.com
- Category:
- SKU: MDVIHDMIMF
- EAN: 0065030832021 0151903064733 01 ...3064733 0151903390252 0777785520114 5052217012500 5054533138964 5054484138969 0172302609080 0778889506837 0163120296873 4058829169558 0100177423951 0370732719809 0168141365034 0131771682529 0383305629580 0797864198911 0163120597918 1320010202843 0650308320210 0521227094417 5054629101780 0777781821352more
StarTech.com MDVIHDMIMF, 0,2 m, Mini-DVI, HDMI, Hankoppling, Honkoppling, Nickel
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
StarTech.com MDVIHDMIMF. Kabellängd: 0,2 m, Anslutning 1: Mini-DVI, Anslutning 2: HDMI. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Vikt: 300 g. Förpackningens bredd: 90 mm, Låddjup: 125 mm, Förpackningens höjd: 13 mm. Antal per förpackning: 1 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,2 m |
| Anslutning 1 | Mini-DVI |
| Anslutning 2 | HDMI |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel |
| Produktens färg | Vit |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 300 g |
| Förpackningens bredd | 90 mm |
| Låddjup | 125 mm |
| Förpackningens höjd | 13 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 26 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 90 mm |
| Låddjup | 125 mm |
| Förpackningens höjd | 13 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 26 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |