StarTech.com ECUSB3S22 nätverkskort/adapters Intern USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
- Brand: StarTech.com
- Category:
- SKU: ECUSB3S22
- EAN: 0065030845717 0872182652793 50 ...2652793 5054484397823 5054533397828 0803982813916 0172304232064 0851975715754 0163120769834 5054629283035 7445803211407more
StarTech.com ECUSB3S22, ExpressCard, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Svart, NEC uPD720200, 0 - 50 ° C, -20 - 150 ° C
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
StarTech.com ECUSB3S22. Värdgränssnitt: ExpressCard, Utgränssnittet: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Produktens färg: Svart. Kretsar: NEC uPD720200. Bredd: 40 mm, Djup: 115 mm, Höjd: 12 mm. Förpackningens bredd: 173 mm, Låddjup: 144 mm, Förpackningens höjd: 32 mm
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Intern | Ja |
| Värdgränssnitt | ExpressCard |
| Utgränssnittet | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 2 |
| Prestanda | |
| Kretsar | NEC uPD720200 |
| Produktens färg | Svart |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Design | |
| Intern | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Egenskaper | |
| Kretsar | NEC uPD720200 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 150 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 60% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 40 mm |
| Djup | 115 mm |
| Höjd | 12 mm |
| Vikt | 33 g |
| Förpackningens bredd | 173 mm |
| Låddjup | 144 mm |
| Förpackningens höjd | 32 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 119 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 173 mm |
| Låddjup | 144 mm |
| Förpackningens höjd | 32 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 119 g |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Övrigt | |
| Dataöverföringshastighet | 5 Gbit/s |
| Kompatibla operativsystem | Windows XP(32/64-bit) / Server 2003(32/64-bit) / Vista(32/64-bit) / Server 2008 R2 / 7(32/64-bit) |