StarTech.com DISPLPORT35L DisplayPort-kabel 10,7 m Svart
- Brand: StarTech.com
- Category:
- SKU: DISPLPORT35L
- EAN: 0065030834100 0191120111926 01 ...0111926 0132018340561 0168141628214 0172302812077 0797864353242more
StarTech.com DISPLPORT35L, 10,7 m, DisplayPort, DisplayPort, Hankoppling, Hankoppling, 1920 x 1200 pixlar
Offer details
Related Products
Description
StarTech.com DISPLPORT35L. Kabellängd: 10,7 m, Anslutning 1: DisplayPort, Anslutning 2: DisplayPort. Vikt: 780 g, Antal per förpackning: 1 styck, Förpackningens bredd: 330 mm. Ytterförpackningens bredd: 330 mm, Ytterförpackningens längd: 500 mm, Ytterförpackningens höjd: 280 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 10,7 m |
| Anslutning 1 | DisplayPort |
| Anslutning 2 | DisplayPort |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel |
| Låsande kontakter | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Kabelskärmen | Mylarfolie av aluminium |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| AWG kabelstorlek | 26 |
| DisplayPort Content Protection (DPCP) | Ja |
| Bandbredd | 6480 MB/s |
| Maximal upplösning | 1920 x 1200 pixlar |
| HDCP | Ja |
| Antal ledare | 19 |
| Max uppdateringsfrekvens | 60 hz |
| MST (Multi Stream Transport) | Ja |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Förpackning | |
| Vikt | 780 g |
| Förpackningens bredd | 330 mm |
| Låddjup | 250 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 800 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 780 g |
| Förpackningens bredd | 330 mm |
| Låddjup | 250 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 800 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Produkter per ytterförpackning | 15 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 330 mm |
| Ytterförpackningens längd | 500 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 280 mm |