Samsung EF-ZG996 mobiltelefonfodral 17 cm (6.7") Mobilskal Svart
- Brand: Samsung
- Category:
- SKU: EF-ZG996CBEGEW
- EAN: 8806090839504
Galaxy S21+ Smart Clear View Fodral
Offer details
Description
Ett mobilskydd som håller både fram- och baksidan säker, i en sofistikerad design med ett genomskinligt fönster – för att du enkelt ska kunna se notiser, svara i telefon eller pausa mobilen, utan att ens nudda skärmen. Den har också ett ingjutet antibakteriellt lager för att skydda ännu mer.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Ärendetyp | Mobilskal |
| Produktens färg | Svart |
| Brand kompatibilitet | Sagem |
| Kompatibilitet | Galaxy S21+ |
| Maximal skärmstorlek | 17 cm (6.7") |
| Skyddsfunktioner | Antibakteriell, Reptålig |
| Inbyggt batteri | Nej |
| Skrivbordsstativ | Nej |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85177900 |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 80,1 mm |
| Höjd | 165,5 mm |
| Djup | 13 mm |
| Vikt | 73 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 196,1 mm |
| Låddjup | 89,8 mm |
| Förpackningens höjd | 15,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 110 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85177900 |
| Övrigt | |
| Förpackningarnas innehåll | Smart Clear View Cover |