Samsung BE65A-H Platt skärm för digital skyltning 165,1 cm (65") Wi-Fi 4K Ultra HD Grå Tizen 16/7
- Brand: Samsung
- Category:
- SKU: LH65BEAHLGUXEN
- EAN: 8806092206700 8592978341350
Samsung BE65A-H, Platt skärm för digital skyltning, 165,1 cm (65"), 3840 x 2160 pixlar, Wi-Fi, 16/7
Offer details
Description
Samsung BE65A-H. Produktdesign: Platt skärm för digital skyltning. Skärm diagonal: 165,1 cm (65"), Upplösning: 3840 x 2160 pixlar, HD-typ: 4K Ultra HD. Wi-Fi. Drifttid (timmar/dagar): 16/7. Installerat operativsystem: Tizen. Produktens färg: Grå
Specifications
| Display | |
|---|---|
| Skärm diagonal | 165,1 cm (65") |
| Upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| HD-typ | 4K Ultra HD |
| Diagonal skärmstorlek | 163,9 cm |
| Pekskärm | Nej |
| Anti-glare skärm | Ja |
| HDR-teknik (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| HDR-stöd | Ja |
| Anslutningar | |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Antal HDMI-portar | 3 |
| VGA (D-Sub) ingångsportar | 0 |
| Komponentvideo in (YPbPr / YCbCr) | 0 |
| Antal ljudutgångar vänster/höger | 1 |
| USB-port | Ja |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Ja |
| Antal USB-portar | 1 |
| Antal Displayportar | 0 |
| Digital optisk utgång för ljud | 1 |
| Ljudreturkanal (ARC) | Ja |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Audio | |
| Inbyggda högtalare | Ja |
| Inbyggd ljuddekoder | Dolby Digital Plus |
| Ljudutgångskanaler | 2.0 kanaler |
| Förstärkt returkanal för audio (eARC) | Ja |
| Bluetooth-ljud | Ja |
| Design | |
| Produktdesign | Platt skärm för digital skyltning |
| Produktens färg | Grå |
| VESA-fäste | Ja |
| Placeringar som kan användas | inomhus |
| Certifiering | 60065, 62368-1 |
| Anti-glare skärm | Ja |
| Typ av metallring | 3 Bezel-less |
| Mini-väggfäste | Ja |
| Prestanda | |
| Ändamål | Universal |
| Digitalt signalformatsystem | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Drifttid (timmar/dagar) | 16/7 |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Webbläsare | Ja |
| Ljudspegling | Ja |
| Ekosensor | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Strömtillförsel | |
| Strömförbrukning (vanlig) | 135 W |
| Strömförbrukning i vänteläge | 0,5 W |
| Energieffektivitetsskalning | A till G |
| Energieffektivitetsklass (SDR) | G |
| Energieffektivitetsklass (HDR) | G |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar | 135 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar | 181 kWh |
| Datorsystem | |
| Installerat operativsystem | Tizen |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 1449,4 mm |
| Djup | 59,9 mm |
| Höjd | 830,3 mm |
| Vikt | 20,6 kg |
| Vikt (med stativ) | 20,6 kg |
| Skärmbredd | 1449,4 mm |
| Visa djupet | 59,9 mm |
| Visa höjd | 830,3 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 1606 mm |
| Låddjup | 184 mm |
| Förpackningens höjd | 963 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 28,6 kg |
| Certifikat | |
| Certifiering | 60065, 62368-1 |
| Nätverk | |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Ja |
| Tunn klient | |
| Installerat operativsystem | Tizen |
| Special features | |
| Samsung-teknik (AV/TV) | Crystal Processor 4K |
| Sensorer | |
| Ekosensor | Ja |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85285210 |
| Egenskaper | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85285210 |
| Tekniska detaljer | |
| Typ av tuner | Analog och digital |
| Panellås | Ja |
| Digital tuner | Ja |
| Inbyggd ljuddekoder | Dolby Digital Plus |
| Vikt (med stativ) | 20,6 kg |
| Processor | Crystal Processor 4K |
| Certifikat för överensstämmelse | Elektromagnetisk kompatibilitet (EMC) |
| Övrigt | |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Ja |
| Typ av tuner | Analog och digital |
| Panellås | Ja |
| Digital tuner | Ja |
| Digital optisk utgång för ljud | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | Ja |
| Bluetooth-version | 4.2 |
| Bluetooth | Ja |
| Inbyggd ljuddekoder | Dolby Digital Plus |
| Vikt (med stativ) | 20,6 kg |
| Energieffektivitetsskalning | A till G |
| Common Interface Plus (CI+)-version | 1.4 |
| USB port lock | Ja |