Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
QNAP RAM-2GDR3L-SO-1600. Komponent för: PC/server, Internminne: 2 GB, Minneslayout (moduler x storlek): 1 x 2 GB, Typ av internminne: DDR3, Minne klockhastighet: 1600 MHz, Minnets formfaktor: 204-pin SO-DIMM, Produktens färg: Grön
Specifications
| Design | |
|---|---|
| Produktens färg | Grön |
| Minne | |
| Internminne | 2 GB |
| Typ av internminne | DDR3 |
| Minne klockhastighet | 1600 MHz |
| Komponent för | PC/server |
| Minneslayout (moduler x storlek) | 1 x 2 GB |
| Minnets formfaktor | 204-pin SO-DIMM |
| Egenskaper | |
| Internminne | 2 GB |
| Typ av internminne | DDR3 |
| Minne klockhastighet | 1600 MHz |
| Komponent för | PC/server |
| Minneslayout (moduler x storlek) | 1 x 2 GB |
| Minnets formfaktor | 204-pin SO-DIMM |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Produktens färg | Grön |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |