Neomounts NSLC200 tillbehör till bildskärmsfäste
- Brand: Neomounts
- Category:
- SKU: NSLC200
- EAN: 8717371440671 8716065283327
Neomounts NSLC200, Svart, Plast, 10 kg, 55,9 cm (22"), 25,4 cm (10"), 0 - 10°
Offer details
Related Products
Description
Neomounts NSLC200. Produktens färg: Svart, Material, hölje: Plast, Maxvikt: 10 kg. Produktstorlek (BxDxH): 320 x 90 x 40 mm, Bredd: 220 mm, Djup: 90 mm. Förpackningens höjd: 310 mm, Förpackningens bredd: 180 mm, Låddjup: 40 mm. Ytterkartongens nettovikt: 16 kg, Ytterförpackningens bredd: 310 mm, Ytterförpackningens längd: 670 mm
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Maxvikt | 10 kg |
| Lutningsvinkel | 0 - 10° |
| Höjdjusteringsintervall | 20 - 40 mm |
| Bredd-inställningsområde | 220 - 320 mm |
| Maximal skärmstorlek | 55,9 cm (22") |
| Minsta skärmstorlek | 25,4 cm (10") |
| Justerbart djup | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Justerbar bredd | Ja |
| Egenskaper | |
| Maxvikt | 10 kg |
| Lutningsvinkel | 0 - 10° |
| Höjdjusteringsintervall | 20 - 40 mm |
| Bredd-inställningsområde | 220 - 320 mm |
| Maximal skärmstorlek | 55,9 cm (22") |
| Minsta skärmstorlek | 25,4 cm (10") |
| Justerbart djup | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Justerbar bredd | Ja |
| Material, hölje | Plast |
| Tekniska detaljer | |
| Höjdjusteringsintervall | 20 - 40 mm |
| Bredd-inställningsområde | 220 - 320 mm |
| Produktens färg | Svart |
| Justerbar bredd | Ja |
| Maxvikt | 10 kg |
| Lutningsvinkel | 0 - 10° |
| Ytterkartongens nettovikt | 16 kg |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Produktstorlek (BxDxH) | 320 x 90 x 40 mm |
| Bredd | 220 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Djup | 90 mm |
| Förpackningens bredd | 180 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 700 g |
| Förpackningens höjd | 310 mm |
| Låddjup | 40 mm |
| Färg | |
| Produktens färg | Svart |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 180 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 700 g |
| Förpackningens höjd | 310 mm |
| Låddjup | 40 mm |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 310 mm |
| Ytterförpackningens längd | 670 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 280 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 17 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ytterkartongens nettovikt | 16 kg |
| Produkter per lastpall (EU) | 600 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 8473308000 |