Neomounts FPMA-CRW6 tillbehör till bildskärmsfäste
- Brand: Neomounts
- Category:
- SKU: FPMA-CRW6
- EAN: 8717371442125 5057454805885
Neomounts FPMA-CRW6, Vit, Plast, Tak, FPMA-C200 (-BLACK), FPMA-C400 (-BLACK), PLASMA-C100 (-BLACK), 60 mm, 3 mm
Offer details
Related Products
Description
Neomounts FPMA-CRW6. Produktens färg: Vit, Material, hölje: Plast, Monteringssätt: Tak. Bredd: 60 mm, Höjd: 3 mm, Diameter: 6 cm. Produkter per ytterförpackning: 1 styck, Produkter per lastpall (EU): 500 styck
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Monteringssätt | Tak |
| Kompatibilitet | FPMA-C200 (-BLACK), FPMA-C400 (-BLACK), PLASMA-C100 (-BLACK) |
| Produktens färg | Vit |
| Justerbar bredd | Ja |
| Egenskaper | |
| Monteringssätt | Tak |
| Kompatibilitet | FPMA-C200 (-BLACK), FPMA-C400 (-BLACK), PLASMA-C100 (-BLACK) |
| Produktens färg | Vit |
| Justerbar bredd | Ja |
| Material, hölje | Plast |
| Tekniska detaljer | |
| Monteringssätt | Tak |
| Kompatibilitet | FPMA-C200 (-BLACK), FPMA-C400 (-BLACK), PLASMA-C100 (-BLACK) |
| Produktens färg | Vit |
| Justerbar bredd | Ja |
| Ursprungsland | Nederländerna |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 60 mm |
| Höjd | 3 mm |
| Diameter | 6 cm |
| Förpackningens bredd | 0 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 0 g |
| Förpackningens höjd | 0 mm |
| Låddjup | 0 mm |
| Färg | |
| Produktens färg | Vit |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 0 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 0 g |
| Förpackningens höjd | 0 mm |
| Låddjup | 0 mm |
| Logistikdata | |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Produkter per lastpall (EU) | 500 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 3926909790 |