Offer details
Related Products
Description
Neomounts FPMA-C400SILVER. Maxvikt: 35 kg, Minsta skärmstorlek: 81,3 cm (32"), Maximal skärmstorlek: 152,4 cm (60"), Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min): 200 x 200 mm, Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max): 600 x 400 mm. Höjdjusteringsintervall: 640 - 1040 mm, Lutningsvinkel: 0 - 25°, Hållare: 0 - 60°. Produktens färg: Silver
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Maximal viktkapacitet (per display) | 35 kg |
| Maxvikt | 35 kg |
| Minsta skärmstorlek | 81,3 cm (32") |
| Maximal skärmstorlek | 152,4 cm (60") |
| Gränsssnitt för panelmontering | 200 x 200,200 x 300,200 x 400,300 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 300,400 x 400,600 x 400 |
| Antal displayer som stöds | 1 |
| Monteringssätt | Tak |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 200 x 200 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 600 x 400 mm |
| Ergonomi | |
| Höjdjustering | Ja |
| Höjdjusteringsintervall | 640 - 1040 mm |
| Lutningsvinkel | 0 - 25° |
| Hållare | 0 - 60° |
| Vridningsvinkel | 60° |
| Typ av höjdjustering | Manuell |
| Lutningsjustering | Ja |
| Svängbara | Ja |
| Lutningsvinkel | 25° |
| Design | |
| Produktens färg | Silver |
| Material, hölje | Stål |
| Tekniska detaljer | |
| Monteringssätt | Tak |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Ytterkartongens nettovikt | 8,1 kg |
| Vikt & dimension | |
| Djup | 80 mm |
| Höjd | 1040 mm |
| Vikt | 7,7 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 725 mm |
| Låddjup | 200 mm |
| Förpackningens höjd | 220 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 8,1 kg |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 725 mm |
| Ytterförpackningens längd | 200 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 220 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 8,7 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ytterkartongens nettovikt | 8,1 kg |
| Produkter per lastpall (EU) | 48 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326909890 |
| Övrigt | |
| Monteringssätt | Tak |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Justeringsområde för djup | 0 - 80 mm |