Neomounts FPMA-CPCONNECTBLACK tillbehör till bildskärmsfäste
- Brand: Neomounts
- Category:
- SKU: FPMA-CPCONNECTBLACK
- EAN: 8717371446574
Neomounts FPMA-CPCONNECTBLACK, Svart, Stål, 50 kg, Tak, 0 - 172 mm, 0 - 60 mm
Offer details
Related Products
Description
Neomounts FPMA-CPCONNECTBLACK. Produktens färg: Svart, Material, hölje: Stål, Maxvikt: 50 kg. Bredd: 60 mm, Höjd: 172 mm. Förpackningens höjd: 90 mm, Förpackningens bredd: 225 mm, Låddjup: 150 mm. Produkter per ytterförpackning: 1 styck, Produkter per lastpall (EU): 468 styck. Förpackningens nettovikt: 800 g
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Maxvikt | 50 kg |
| Monteringssätt | Tak |
| Höjdjusteringsintervall | 0 - 172 mm |
| Bredd-inställningsområde | 0 - 60 mm |
| Kompatibilitet | FPMA-CP100, FPMA-CP150, FPMA-CP200, FPMA-CP250, FPMA-CP350 |
| Produktens färg | Svart |
| Justerbar bredd | Ja |
| Egenskaper | |
| Maxvikt | 50 kg |
| Monteringssätt | Tak |
| Höjdjusteringsintervall | 0 - 172 mm |
| Bredd-inställningsområde | 0 - 60 mm |
| Kompatibilitet | FPMA-CP100, FPMA-CP150, FPMA-CP200, FPMA-CP250, FPMA-CP350 |
| Produktens färg | Svart |
| Justerbar bredd | Ja |
| Material, hölje | Stål |
| Tekniska detaljer | |
| Monteringssätt | Tak |
| Höjdjusteringsintervall | 0 - 172 mm |
| Bredd-inställningsområde | 0 - 60 mm |
| Kompatibilitet | FPMA-CP100, FPMA-CP150, FPMA-CP200, FPMA-CP250, FPMA-CP350 |
| Produktens färg | Svart |
| Justerbar bredd | Ja |
| Förpackningens nettovikt | 800 g |
| Maxvikt | 50 kg |
| Ursprungsland | Nederländerna |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 60 mm |
| Höjd | 172 mm |
| Förpackningens bredd | 225 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 800 g |
| Förpackningens höjd | 90 mm |
| Låddjup | 150 mm |
| Färg | |
| Produktens färg | Svart |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 225 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 800 g |
| Förpackningens höjd | 90 mm |
| Låddjup | 150 mm |
| Förpackningens nettovikt | 800 g |
| Logistikdata | |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Produkter per lastpall (EU) | 468 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326909890 |