Neomounts FPMA-CP100 tillbehör till bildskärmsfäste
- Brand: Neomounts
- Category:
- SKU: FPMA-CP100
- EAN: 8717371441920
Neomounts FPMA-CP100, Silver, Stål, 50 kg, Tak, 0 - 1000 mm, 2,35 kg
Offer details
Related Products
Description
Neomounts FPMA-CP100. Produktens färg: Silver, Material, hölje: Stål, Maxvikt: 50 kg. Vikt: 2,35 kg, Höjd: 100 mm. Förpackningens höjd: 95 mm, Förpackningens bredd: 1050 mm, Låddjup: 75 mm. Ytterkartongens nettovikt: 2,4 kg, Ytterförpackningens bredd: 1050 mm, Ytterförpackningens längd: 75 mm
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Maxvikt | 50 kg |
| Monteringssätt | Tak |
| Höjdjustering | Ja |
| Höjdjusteringsintervall | 0 - 1000 mm |
| Antal displayer som stöds | 1 |
| Produktens färg | Silver |
| Egenskaper | |
| Maxvikt | 50 kg |
| Monteringssätt | Tak |
| Höjdjustering | Ja |
| Höjdjusteringsintervall | 0 - 1000 mm |
| Antal displayer som stöds | 1 |
| Produktens färg | Silver |
| Material, hölje | Stål |
| Tekniska detaljer | |
| Monteringssätt | Tak |
| Höjdjustering | Ja |
| Höjdjusteringsintervall | 0 - 1000 mm |
| Produktens färg | Silver |
| Maxvikt | 50 kg |
| Ytterkartongens nettovikt | 2,4 kg |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 2,35 kg |
| Höjd | 100 mm |
| Förpackningens bredd | 1050 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2,4 kg |
| Förpackningens höjd | 95 mm |
| Låddjup | 75 mm |
| Färg | |
| Produktens färg | Silver |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 1050 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2,4 kg |
| Förpackningens höjd | 95 mm |
| Låddjup | 75 mm |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 1050 mm |
| Ytterförpackningens längd | 75 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 95 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,8 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ytterkartongens nettovikt | 2,4 kg |
| Produkter per lastpall (EU) | 50 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326909890 |