Microconnect PE120430 strömkablar Svart 3 m DK-EDB C13 coupler
- Brand: MicroConnect
- Category:
- SKU: PE120430
- EAN: 5712505331156
Microconnect PE120430, 3 m, DK-EDB, C13 coupler, 250 V, 10 A
Offer details
Related Products
Description
Microconnect PE120430. Kabellängd: 3 m, Anslutning 1: DK-EDB, Anslutning 2: C13 coupler. Spänning: 250 V, Ingående ström: 10 A
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Anslutning 1 | DK-EDB |
| Anslutning 2 | C13 coupler |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Kabellängd | 3 m |
| Antal kardelar | 3 |
| Kärna storlek | 1 mm ² |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Ledarmaterial | Koppar |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Strömtillförsel | |
| Spänning | 250 V |
| Ingående ström | 10 A |
| Högsta strömstyrka | 10 A |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 100 g |
| Förpackningens bredd | 261 mm |
| Låddjup | 156 mm |
| Förpackningens höjd | 57 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 296 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 261 mm |
| Låddjup | 156 mm |
| Förpackningens höjd | 57 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 296 g |
| Tekniska detaljer | |
| Högsta strömstyrka | 10 A |