Microconnect PE030718 strömkablar Svart 1,8 m Strömkontakt typ C C7 coupler
- Brand: MicroConnect
- Category:
- SKU: PE030718
- EAN: 5705965856369 5054484284574 50 ...4284574 5054533284579more
Microconnect PE030718, 1,8 m, Strömkontakt typ C, C7 coupler, 250 V, 2.5 A
Offer details
Related Products
Description
Microconnect PE030718. Kabellängd: 1,8 m, Anslutning 1: Strömkontakt typ C, Anslutning 2: C7 coupler. Spänning: 250 V, Ingående ström: 2.5 A
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Anslutning 1 | Strömkontakt typ C |
| Anslutning 2 | C7 coupler |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Antal kardelar | 3 |
| Kärna storlek | 0,75 mm ² |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Ledarmaterial | Koppar |
| Kompatibilitet | HP/Compaq - M23 series, M407 series, M425 series, M517 series, M525 series, M527 series, M627 series, R507 series, R607 series, R707 series, R717 series, R727 series, R818 series, R827 series, R927 series, R967 |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Strömtillförsel | |
| Spänning | 250 V |
| Ingående ström | 2.5 A |
| Högsta strömstyrka | 2,5 A |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 99 g |
| Förpackningens bredd | 198 mm |
| Låddjup | 177 mm |
| Förpackningens höjd | 26 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 98 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 198 mm |
| Låddjup | 177 mm |
| Förpackningens höjd | 26 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 98 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Högsta strömstyrka | 2,5 A |