Microconnect PE030715W strömkablar Vit 1,5 m Strömkontakt typ C C7 coupler
- Brand: MicroConnect
- Category:
- SKU: PE030715W
- EAN: 5704327976295
Microconnect PE030715W, 1,5 m, Strömkontakt typ C, C7 coupler, 250 V, 2.5 A
Offer details
Related Products
Description
Microconnect PE030715W. Kabellängd: 1,5 m, Anslutning 1: Strömkontakt typ C, Anslutning 2: C7 coupler. Spänning: 250 V, Ingående ström: 2.5 A
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Anslutning 1 | Strömkontakt typ C |
| Anslutning 2 | C7 coupler |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Antal kardelar | 3 |
| Kärna storlek | 0,75 mm ² |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Ledarmaterial | Koppar |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Produktens färg | Vit |
| Strömtillförsel | |
| Spänning | 250 V |
| Ingående ström | 2.5 A |
| Högsta strömstyrka | 2,5 A |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 86 g |
| Förpackningens bredd | 272 mm |
| Låddjup | 158 mm |
| Förpackningens höjd | 27 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 84 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 272 mm |
| Låddjup | 158 mm |
| Förpackningens höjd | 27 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 84 g |
| Tekniska detaljer | |
| Högsta strömstyrka | 2,5 A |