Lenovo V17 G4 IRU Intel® Core™ i7 i7-13620H Bärbar dator 43,9 cm (17.3") Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Engelsk Grå
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: 83A2004MMH
- EAN: 0199271107522
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Lenovo V17 G4 IRU, Intel® Core™ i7, 43,9 cm (17.3"), 1920 x 1080 pixlar, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
V17 G4 IRU - 17.3 inch - Intel Core i7-13620H - 16GB RAM - 512GB SSD - Windows 11 Pro |
83A2004MMH | Register free see stock | ||
Related Products
- Platta Pc-Skärmar
- Hörlurar och Headsets
- Dockningsstationer För Bärbara Datorer
- Datormöss
- Tangentbord
- Webbkameror
- Garanti & Supportförlängning
- Externa SSD-Hårddiskar
-
Category: Platta Pc-Skärmar
-
Category: Platta Pc-Skärmar
-
Category: Platta Pc-Skärmar
-
Category: Platta Pc-Skärmar
-
Category: Platta Pc-Skärmar
-
Category: Platta Pc-Skärmar
-
Category: Platta Pc-Skärmar
-
Category: Platta Pc-Skärmar
-
Lenovo ThinkVision P32pz-30 platta pc-skärmar 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixlar 4K Ultra HD LCD SvartCategory: Platta Pc-Skärmar
-
Category: Platta Pc-Skärmar
-
Category: Platta Pc-Skärmar
-
Category: Platta Pc-Skärmar
-
Category: Platta Pc-Skärmar
-
Category: Platta Pc-Skärmar
-
Category: Platta Pc-Skärmar
-
Category: Platta Pc-Skärmar
-
Category: Platta Pc-Skärmar
-
Category: Platta Pc-Skärmar
-
Category: Platta Pc-Skärmar
-
Category: Platta Pc-Skärmar
-
Category: Platta Pc-Skärmar
-
Category: Platta Pc-Skärmar
-
Category: Platta Pc-Skärmar
-
Lenovo ThinkVision T27Q-40 platta pc-skärmar 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixlar Wide Quad HD LED SvartCategory: Platta Pc-Skärmar
-
Category: Platta Pc-Skärmar
-
Category: Platta Pc-Skärmar
-
Category: Platta Pc-Skärmar
-
Category: Platta Pc-Skärmar
-
Category: Platta Pc-Skärmar
-
Category: Platta Pc-Skärmar
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Tangentbord
-
Category: Tangentbord
-
Category: Tangentbord
-
Category: Tangentbord
-
Category: Tangentbord
-
Category: Tangentbord
-
Category: Tangentbord
-
Category: Tangentbord
-
Category: Tangentbord
-
Category: Tangentbord
-
Category: Tangentbord
-
Category: Tangentbord
-
Category: Tangentbord
-
Category: Tangentbord
-
Category: Tangentbord
-
Category: Tangentbord
-
Category: Tangentbord
-
Category: Tangentbord
-
Category: Tangentbord
-
Category: Tangentbord
-
Category: Tangentbord
-
Category: Tangentbord
-
Category: Tangentbord
-
Category: Tangentbord
-
Category: Tangentbord
-
Category: Tangentbord
-
Category: Tangentbord
-
Category: Webbkameror
-
Category: Webbkameror
-
Category: Webbkameror
-
Category: Webbkameror
-
Category: Garanti & Supportförlängning
-
Category: Garanti & Supportförlängning
-
Category: Externa SSD-Hårddiskar
-
Category: Externa SSD-Hårddiskar
-
Category: Externa SSD-Hårddiskar
-
Category: Externa SSD-Hårddiskar
Description
Lenovo V17 G4 IRU. Produkttyp: Bärbar dator, Formfaktor: Clamshell. Processorfamilj: Intel® Core™ i7, Processor: i7-13620H. Skärm diagonal: 43,9 cm (17.3"), HD-typ: Full HD, Upplösning: 1920 x 1080 pixlar. Internminne: 16 GB, Typ av internminne: DDR4-SDRAM. Total lagringskapacitet: 512 GB, Lagringsmedia: SSD. Ombord grafikkort modell: Intel® UHD Graphics. Installerat operativsystem: Windows 11 Pro. Produktens färg: Grå. Vikt: 2,02 kg
Specifications
| Design | |
|---|---|
| Färgnamn | Iron Grey |
| Produkttyp | Bärbar dator |
| Produktens färg | Grå |
| Formfaktor | Clamshell |
| Material, hölje | Akrylnitrilbutadienstyren (ABS), Polykarbonat |
| Display | |
| Skärm diagonal | 43,9 cm (17.3") |
| Upplösning | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm | Nej |
| LED-bakgrundsbelysning | Ja |
| HD-typ | Full HD |
| Ljusstyrka | 300 cd/m² |
| Paneltyp | IPS |
| Anti-glare skärm | Ja |
| RGB-färgrymd | NTSC |
| Färgomfång | 72% |
| Native bildförhållande | 16:9 |
| Processor | |
| Processorgenerering | 13:e generationens Intel® Core™ i7 |
| Processorfamilj | Intel® Core™ i7 |
| Processor | i7-13620H |
| Processorboostfrekvens | 4,9 GHz |
| Processorkärnor | 10 |
| Processortrådar | 16 |
| Processorns cache | 24 MB |
| Processorns cachetyp | Smart Cache |
| Moderkortets chipset | Intel® SoC |
| Processortillverkare | Intel |
| Processorns baseffekt | 45 W |
| Maximal turboeffekt | 115 W |
| Maximal turbofrekvens för effektiv kärna | 3,6 GHz |
| Maximal turbofrekvens för prestandakärna | 4,9 GHz |
| Prestandakärnor | 6 |
| Effektiva kärnor | 4 |
| NPU (Neural processor unit) | |
| NPU (Neural Processor Unit) | Nej |
| Minne | |
| Internminne | 16 GB |
| Typ av internminne | DDR4-SDRAM |
| Minne klockhastighet | 3200 MHz |
| Minneslayout | 1 x 8 GB |
| Minnesplatser | 1x SO-DIMM |
| Maximalt internminne | 16 GB |
| Minnets formfaktor | Integrerat + SO-DIMM |
| Lagringsmedia | |
| Optisk enhetstyp | Nej |
| Total lagringskapacitet | 512 GB |
| Lagringsmedia | SSD |
| SSD-diskens formfaktor | M.2 |
| Antalet installerade SSD | 1 |
| Solid-state drive kapacitet | 512 GB |
| Solid-state drive-gränssnitt | PCI Express 4.0 |
| Inbyggd kortläsare | Ja |
| Typ av minneskort | SD |
| Total SSD-kapacitet | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| Grafiken | |
| Diskret grafikkort | Nej |
| Ombord grafikkort modell | Intel® UHD Graphics |
| Diskret grafikkortsmodell | Ej tillgänglig |
| Familj av inbyggda grafikkort | Intel® UHD Graphics |
| Ombord grafikkort | Ja |
| Inbyggd grafikprocessor (GPU) | Intel |
| Audio | |
| Antal inbyggda högtalare | 2 |
| Högtalareffekt | 1,5 W |
| Ljudchipp | Realtek ALC3287 |
| Antal mikrofoner | 2 |
| Inbyggd mikrofon | Ja |
| Kamera | |
| Främre kamera | Ja |
| Upplösning, främre kamera | 1280 x 720 pixlar |
| Sekretesskamera | Ja |
| Sekretesstyp | Integritetsskydd |
| Främre kamera av HD-typ | HD |
| Optisk lagring | |
| Optisk enhetstyp | Nej |
| Nätverk | |
| Mobil nätverksanslutning | Nej |
| Wi-Fi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Nej |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| WWAN | Ej installerad |
| Antenntyp | 2x2 |
| Anslutningar | |
| Antal USB 2.0 anslutningar | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ C-portar | 1 |
| Antal HDMI-portar | 1 |
| HDMI-version | 1.4b |
| Combo hörlurar / mikrofon-port | Ja |
| USB-strömleverans | Ja |
| Prestanda | |
| Moderkortets chipset | Intel® SoC |
| Tangentbord | |
| Pekredskap | Styrplatta |
| Numeriskt tangentbord | Ja |
| Tangentbord med bakgrundsbelysning | Nej |
| Tangentbordsspråk | Engelsk |
| Programvara | |
| Installerat operativsystem | Windows 11 Pro |
| Operativsystemets systemarkitektur | 64-bit |
| Trial-programvara | Office |
| Batteri | |
| Batteriteknik | Litium Polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet (wattimmar) | 45 wh |
| Strömtillförsel | |
| AC-adapter, effektförlust | 65 W |
| AC-adapter, frekvens | 50/60 hz |
| AC-adapter, inspänning | 100 - 240 V |
| USB-strömleverans | Ja |
| Laddningsport USB Typ-C | Ja |
| Bevakning | |
| Fingeravtrycksläsare | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM)-version | 2.0 |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | 5 - 43 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 8 - 95% |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 95% |
| Certifikat | |
| Certifiering | ENERGY STAR,RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 2,02 kg |
| Bredd | 399 mm |
| Djup | 274 mm |
| Höjd | 19,9 mm |
| Förpackning | |
| AC-adapter inkluderad | Ja |
| Förpackningens innehåll | |
| AC-adapter inkluderad | Ja |
| Övrigt | |
| Ombord grafikkort | Ja |
| AC-adapter inkluderad | Ja |
| Anti-glare skärm | Ja |