Offer details
Related Products
Description
Lenovo WL310. Formfaktor: Ambidextrous. Rörelsedetektor-teknik: Optisk, Gränssnitt: Bluetooth, Rörelseupplösning: 1200 DPI, Antal knappar: 6, Scroll-typ: Hjul. Laserstrålens färg: Röd. Strömkälla: Batterier. Produktens färg: Grå
Specifications
| Mus | |
|---|---|
| Gränssnitt | Bluetooth |
| Ändamål | Kontor |
| Antal knappar | 6 |
| Rörelsedetektor-teknik | Optisk |
| Knapparnas hållbarhet (antal miljoner klick) | 3 |
| Rörelseupplösning | 1200 DPI |
| Rullande riktningar | Vågrät |
| Scroll-typ | Hjul |
| Antalet rullningshjul | 1 |
| Antal rörelseupplösningslägen | 4 |
| Anpassningsbar rörelseupplösning | Ja |
| Anslutningsteknologi | Trådlös |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Certifiering | UL mark,CE,BQB,FCC ID,ICID,JRL,VCCI,ICASA,POTRAZ,KVALITET,NCC,ANRT,CERT,ANF,INCM,TRA,EQM RoHS,TRA,MOC(CITRA),ictQATAR,TRA Bahrain,NTRA,TRC,TRA Lebanon,PTA,SRRC,BSMI,NCC,KCC,IDA,SIRIM,NBTC-SDOC,SDPPI,NTC,WPC,Anatel,SUBTEL,CRC,MTC,CONATEL,ARCOTEL |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Inmatningsenhet | |
| Gränssnitt | Bluetooth |
| Ändamål | Kontor |
| Antal knappar | 6 |
| Rörelsedetektor-teknik | Optisk |
| Rörelseupplösning | 1200 DPI |
| Rullande riktningar | Vågrät |
| Scroll-typ | Hjul |
| Antalet rullningshjul | 1 |
| Antal rörelseupplösningslägen | 4 |
| Laserstrålens färg | Röd |
| Anpassningsbar rörelseupplösning | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Certifiering | UL mark,CE,BQB,FCC ID,ICID,JRL,VCCI,ICASA,POTRAZ,KVALITET,NCC,ANRT,CERT,ANF,INCM,TRA,EQM RoHS,TRA,MOC(CITRA),ictQATAR,TRA Bahrain,NTRA,TRC,TRA Lebanon,PTA,SRRC,BSMI,NCC,KCC,IDA,SIRIM,NBTC-SDOC,SDPPI,NTC,WPC,Anatel,SUBTEL,CRC,MTC,CONATEL,ARCOTEL |
| Design | |
| Produktens färg | Grå |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Laserstrålens färg | Röd |
| Ergonomisk design | Ja |
| Certifiering | UL mark,CE,BQB,FCC ID,ICID,JRL,VCCI,ICASA,POTRAZ,KVALITET,NCC,ANRT,CERT,ANF,INCM,TRA,EQM RoHS,TRA,MOC(CITRA),ictQATAR,TRA Bahrain,NTRA,TRC,TRA Lebanon,PTA,SRRC,BSMI,NCC,KCC,IDA,SIRIM,NBTC-SDOC,SDPPI,NTC,WPC,Anatel,SUBTEL,CRC,MTC,CONATEL,ARCOTEL |
| Ergonomi | |
| Knapparnas hållbarhet (antal miljoner klick) | 3 |
| Ergonomisk design | Ja |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla | Batterier |
| Antal batterier | 1 |
| Batterityp | AA |
| Livslängd på batteriet | 3 månad (er) |
| USB-strömleverans | Nej |
| Laddningsport USB Typ-C | Nej |
| Systemkrav | |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 90% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 62,7 mm |
| Djup | 41 mm |
| Höjd | 106,8 mm |
| Vikt | 67 g |
| Förpackning | |
| AC-adapter inkluderad | Nej |
| Förpackningens bredd | 75 mm |
| Låddjup | 48 mm |
| Förpackningens höjd | 110 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 132 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Batterier medföljer | Ja |
| Garantisedel | Ja |
| Förpackningens innehåll | |
| Batterier medföljer | Ja |
| Garantisedel | Ja |
| Logistikdata | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Övrigt | |
| Vikt | 67 g |
| Anslutningsteknologi | Trådlös |