Leitz Demopärm Style PP 20 sidor
- Brand: LEITZ
- Category:
- SKU: 39580028
- EAN: 4002432108176 4002432566280
Demopärm Style PP 20 sidor
Offer details
Related Products
Description
Distinkt, högkvalitativ demopärm i PP med en mjuk borstad yta och i en sofistikerad färgskala: polarvit, granatröd, celadongrön, titanblå och sidensvart. Perfekt för presentationer eller organisering av dokument.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Röd |
| Material | Polyvinylklorid (PVC) |
| fickor mängd | 20 fickor |
| Format | A4 |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 160 g |
| Höjd | 310 mm |
| Bredd | 231 mm |
| Djup | 13 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |