Offer details
Related Products
Description
Distinkt, högkvalitativ 3-klaffmapp i PP med en mjuk borstad yta och i ett sofistikerat utbud av färger: polarvit, granatröd, celadongrön, titanblå och sidensvart. Idealisk för daglig förvaring av dokument och lösa papper.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Röd |
| Material | Polypropylen (PP) |
| Format | A4 |
| Högsta kapacitet | 150 ark |
| Media vikt | 80 g/m ^ |
| Fästanordning | Resårband |
| Lämplig för förvaring av | CombiFile folder, Ark, Standardmapp |
| Säker transport | Ja |
| Rekommenderad användning | Dokumentbox |
| Antal mappflikar | 3 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 235 mm |
| Djup | 320 mm |
| Höjd | 8 mm |
| Vikt | 110 g |
| Förpackning | |
| Antal per förpackning | 1 styck |