Offer details
Related Products
Description
Iögonfallande mapp med 3 klaffar i livliga WOW-färger. Den mönstrade ytan ger mappen en glansig och högkvalitativt utseende och känsla.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Modell | Klaffmapp |
| Produktens färg | Svart |
| Material | Polypropylen (PP) |
| Format | A4 |
| Högsta kapacitet | 150 ark |
| Fästanordning | Ja |
| Fästanordning | Resårband |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 241 mm |
| Djup | 5 mm |
| Höjd | 310 mm |
| Tekniska detaljer | |
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Hållbarhet | |
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) |