Leitz 3-klaffmapp WOW A4 kartong
- Brand: LEITZ
- Category:
- SKU: 39820062
- EAN: 8022015030010 3082015025947 71 ...5025947 7122014030118 9012015025740 4082015030032 4002432557493 6082015030108 4062015030133 0022015025946 1102015030450 9082015030358 8042015025946 9102015025717 0062015030021 5082015030031 0112015030603 6102015030448 0092015030530 0122015030640 6062015030100 1092015030027 7072015023803 7092015030328 4002432104239more
3-klaffmapp WOW A4 kartong
Offer details
Related Products
Description
Iögonfallande mapp med 3 klaffar i livliga WOW-färger. Den mönstrade ytan ger mappen en glansig och högkvalitativt utseende och känsla.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Violett |
| Material | Polypropylen (PP) |
| Format | A4 |
| Högsta kapacitet | 250 ark |
| Media vikt | 80 g/m ^ |
| Fickor | papper |
| Fästanordning | Resårband |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 241 mm |
| Djup | 5 mm |
| Höjd | 310 mm |
| Vikt | 60 g |
| Förpackning | |
| Antal per förpackning | 1 styck |