Kingston Technology KCP432SS6/8 RAM-minnen 8 GB DDR4 3200 MT/s
- Brand: Kingston Technology
- Category:
- SKU: KCP432SS6/8
- EAN: 0740617311402 7406173114026
Kingston Technology KCP432SS6/8, 8 GB, DDR4, 260-pin SO-DIMM
Offer details
Related Products
Description
Kingston Technology KCP432SS6/8. Komponent för: Bärbar dator, Internminne: 8 GB, Typ av internminne: DDR4, Minnets formfaktor: 260-pin SO-DIMM, CAS-latens: 22
Specifications
| Minne | |
|---|---|
| Buffrad minnestyp | Unregistered (unbuffered) |
| Internminne | 8 GB |
| Typ av internminne | DDR4 |
| Komponent för | Bärbar dator |
| Minnets formfaktor | 260-pin SO-DIMM |
| CAS-latens | 22 |
| Minnesspänning | 1.2 V |
| ECC | Nej |
| SPD-profil | Ja |
| Minne rankning | 1 |
| Egenskaper | |
| Buffrad minnestyp | Unregistered (unbuffered) |
| Internminne | 8 GB |
| Typ av internminne | DDR4 |
| Komponent för | Bärbar dator |
| Minnets formfaktor | 260-pin SO-DIMM |
| CAS-latens | 22 |
| Minnesspänning | 1.2 V |
| ECC | Nej |
| SPD-profil | Ja |
| Minne rankning | 1 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Dataöverföringshastighet | 3200 MT/s |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 85 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -55 - 100 ° C |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 69,6 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Övrigt | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |