Kingston Technology KCP432SD8/32 RAM-minnen 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MT/s
- Brand: Kingston Technology
- Category:
- SKU: KCP432SD8/32
- EAN: 0740617310979 7406173109794
Kingston Technology KCP432SD8/32, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR4, 260-pin SO-DIMM
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Kingston Technology KCP432SD8/32. Komponent för: Bärbar dator, Internminne: 32 GB, Minneslayout (moduler x storlek): 1 x 32 GB, Typ av internminne: DDR4, Minnets formfaktor: 260-pin SO-DIMM, CAS-latens: 22
Specifications
| Minne | |
|---|---|
| Internminne | 32 GB |
| Typ av internminne | DDR4 |
| Komponent för | Bärbar dator |
| Minneslayout (moduler x storlek) | 1 x 32 GB |
| Minnets formfaktor | 260-pin SO-DIMM |
| CAS-latens | 22 |
| Minnesspänning | 1.2 V |
| ECC | Nej |
| Minne rankning | 2 |
| Egenskaper | |
| Internminne | 32 GB |
| Typ av internminne | DDR4 |
| Komponent för | Bärbar dator |
| Minneslayout (moduler x storlek) | 1 x 32 GB |
| Minnets formfaktor | 260-pin SO-DIMM |
| CAS-latens | 22 |
| Minnesspänning | 1.2 V |
| ECC | Nej |
| Minne rankning | 2 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Dataöverföringshastighet | 3200 MT/s |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Övrigt | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |