Kingston Technology KCP432NS8/16 RAM-minnen 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MT/s
- Brand: Kingston Technology
- Category:
- SKU: KCP432NS8/16
- EAN: 0740617311488 7406173114880
Kingston Technology KCP432NS8/16, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Kingston Technology KCP432NS8/16. Komponent för: PC/server, Internminne: 16 GB, Minneslayout (moduler x storlek): 1 x 16 GB, Typ av internminne: DDR4, Minnets formfaktor: 288-pin DIMM, CAS-latens: 22
Specifications
| Minne | |
|---|---|
| Buffrad minnestyp | Unregistered (unbuffered) |
| Internminne | 16 GB |
| Typ av internminne | DDR4 |
| Komponent för | PC/server |
| Minneslayout (moduler x storlek) | 1 x 16 GB |
| Minnets formfaktor | 288-pin DIMM |
| CAS-latens | 22 |
| Minnesspänning | 1.2 V |
| ECC | Nej |
| Egenskaper | |
| Buffrad minnestyp | Unregistered (unbuffered) |
| Internminne | 16 GB |
| Typ av internminne | DDR4 |
| Komponent för | PC/server |
| Minneslayout (moduler x storlek) | 1 x 16 GB |
| Minnets formfaktor | 288-pin DIMM |
| CAS-latens | 22 |
| Minnesspänning | 1.2 V |
| ECC | Nej |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Dataöverföringshastighet | 3200 MT/s |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Övrigt | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |