Jabra 14101-39 hörlurstillbehör Klädklämma
- Brand: Jabra
- Category:
- SKU: 14101-39
- EAN: 5706991017250 0706487015253
Biz2300 Clothing Clip
Offer details
Related Products
Description
Klädklämma för Jabra BIZ 2300. En förpackning innehåller tio klämmor.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Klädklämma |
| Brand kompatibilitet | Jabra |
| Produktens färg | Svart |
| Kompatibilitet | Biz 2300 |
| Ursprungsland | Kina |
| Elektronisk svarsfunktion (EHS) | Nej |
| Anslutningar | |
| Bluetooth | Ja |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 222 mm |
| Låddjup | 87,5 mm |
| Förpackningens höjd | 148 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 10 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 680 mm |
| Ytterförpackningens längd | 178 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 456 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,1 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 15 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Antal per förpackning | 10 styck |