Offer details
Related Products
Description
Denna headsethängare kan användas till att hänga upp Jabras headset.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Krok |
| Brand kompatibilitet | Jabra |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Kina |
| Elektronisk svarsfunktion (EHS) | Nej |
| Anslutningar | |
| Bluetooth | Ja |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 30 mm |
| Låddjup | 20 mm |
| Förpackningens höjd | 20 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Logistikdata | |
| Produkter per ytterförpackning | 300 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Antal per förpackning | 1 styck |