HPE T750 G5 INTL Tower UPS strömskydd (UPS) 0,75 kVA 525 W
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: Q1F48A
- EAN: 4549821065608 0190017130064
HPE T750 G5 INTL Tower UPS, 0,75 kVA, 525 W, 220 V, 240 V, Slutna blybatterier (VRLA), Tower
Offer details
Related Products
Description
HPE T750 G5 INTL Tower UPS. Uteffekt kapacitet (VA): 0,75 kVA, Uteffekt: 525 W, Utgång, driftspänning (min): 220 V. Batteriteknik: Slutna blybatterier (VRLA). Formfaktor: Tower, Produktens färg: Svart, Skärmtyp: LCD. Bredd: 150 mm, Djup: 340 mm, Höjd: 210 mm. Vikt (imperial): 10,7 kg (23.6 lbs)
Specifications
| Strömtillförsel | |
|---|---|
| Uteffekt kapacitet (VA) | 0,75 kVA |
| Uteffekt | 525 W |
| Utgång, driftspänning (min) | 220 V |
| Utgång, driftspänning (max) | 240 V |
| Prestanda | |
| Antal ingångsfaser | 1 |
| Underhållsfri | Ja |
| Egenskaper | |
| Uteffekt kapacitet (VA) | 0,75 kVA |
| Antal ingångsfaser | 1 |
| Uteffekt | 525 W |
| Utgång, driftspänning (min) | 220 V |
| Utgång, driftspänning (max) | 240 V |
| Underhållsfri | Ja |
| Anslutningar | |
| USB-port | Ja |
| RS-232 port | 1 |
| Batteri | |
| Batteriteknik | Slutna blybatterier (VRLA) |
| Design | |
| Formfaktor | Tower |
| Produktens färg | Svart |
| Skärmtyp | LCD |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85078000 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 150 mm |
| Djup | 340 mm |
| Höjd | 210 mm |
| Vikt | 10,7 kg |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85078000 |
| Övrigt | |
| Vikt (imperial) | 10,7 kg (23.6 lbs) |