HPE T1000 G5 INTL Tower UPS strömskydd (UPS) 1 kVA 700 W
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: Q1F50A
- EAN: 4549821065622 0190017130088
HPE T1000 G5 INTL Tower UPS, 1 kVA, 700 W, 220 V, 240 V, Slutna blybatterier (VRLA), Tower
Offer details
Related Products
Description
HPE T1000 G5 INTL Tower UPS. Uteffekt kapacitet (VA): 1 kVA, Uteffekt: 700 W, Utgång, driftspänning (min): 220 V. Batteriteknik: Slutna blybatterier (VRLA). Formfaktor: Tower, Produktens färg: Svart, Skärmtyp: LCD. Bredd: 150 mm, Djup: 340 mm, Höjd: 210 mm. Vikt (imperial): 11,5 kg (25.3 lbs)
Specifications
| Strömtillförsel | |
|---|---|
| Uteffekt kapacitet (VA) | 1 kVA |
| Uteffekt | 700 W |
| Utgång, driftspänning (min) | 220 V |
| Utgång, driftspänning (max) | 240 V |
| Prestanda | |
| Antal ingångsfaser | 1 |
| Underhållsfri | Ja |
| Egenskaper | |
| Uteffekt kapacitet (VA) | 1 kVA |
| Antal ingångsfaser | 1 |
| Uteffekt | 700 W |
| Utgång, driftspänning (min) | 220 V |
| Utgång, driftspänning (max) | 240 V |
| Underhållsfri | Ja |
| Anslutningar | |
| USB-port | Ja |
| RS-232 port | 1 |
| Batteri | |
| Batteriteknik | Slutna blybatterier (VRLA) |
| Design | |
| Formfaktor | Tower |
| Produktens färg | Svart |
| Skärmtyp | LCD |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85078000 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 150 mm |
| Djup | 340 mm |
| Höjd | 210 mm |
| Vikt | 11,5 kg |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85078000 |
| Övrigt | |
| Vikt (imperial) | 11,5 kg (25.3 lbs) |