HPE StoreEver MSL6480 Secure Manager LTU Lagringssystem Bandkassett
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: D4T75A
- EAN: 0888182707630
HP StoreEver MSL6480 Secure Manager LTU
Offer details
Related Products
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Produkttyp | Lagringssystem |
| Mediatyp | Bandkassett |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 222,3 mm |
| Djup | 1,5 mm |
| Höjd | 143 mm |
| Vikt | 30 g |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84719000 |
| Övrigt | |
| Vikt (imperial) | 0,0272 kg (0.0600 lbs) |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84719000 |