Offer details
Related Products
Description
HP StorageWorks 1/8 G2 Tape Autoloader Rack Kit
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Produkttyp | Lagringssystem |
| Mediatyp | Bandkassett |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 154,9 mm |
| Djup | 839,9 mm |
| Höjd | 74,9 mm |
| Vikt | 3,84 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84719000 |
| Övrigt | |
| Montage | 19'' |
| Vikt (imperial) | 4,3 kg (9.48 lbs) |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84719000 |